Максим Татарченко
Рейтинг
+36.95
Сила
205.59

Максим Татарченко

m-tatarchenko

avatar
Людям потрібні приклади, вони не розуміють сухих цифр. Тут повинні вступати важкою артилерією гуманітарії, які на конкретних прикладах повинні пояснювати чому потрібно потерпіти, але вибирати вдалі приклади.

Власне про це я й казав:

Люди в основному завжди були, є і будуть тупими вівцями, яких можна заманити як не казочкою так безкоштовною гречкою.


Так, погонщики стада потрібні, виховання, пропаганда, тощо. Але кормитимуться вони всеодно з праці технарів і бютжету, який наповнюють не вони, тому саме цілеспрямування освіти на «прибуткові» галузі і економічна лібралізація, у другій похідній принесе більше фінансів на гуманітрані потреби, що дозволить запустити систему, про яку ви пишите.

Коротше кажучи, на голодний шлунок історія нікому не цікава.
Останній раз відредаговано
avatar
Польщу врятували вчасні економічні реформи, хоч і ціною урізання соціальних програм і тимчасового зубожіння населення. Це створило сприятливий інвестиційний та бізнес клімат, а як результат — економічне зростання. У нас же як були ліваки, так і лишилися. І ніяка ідентичність тут не допоможе, послухаєш що не кожного патріота — ну чисті соціалісти: багатих обкласти податками, підняти пенсії, заборонити продаж землі.

А якщо більшість громадян — тупі вівці, то немає різниці розвивати економіку України чи Гондурасу.

Звісно має різницю. Якщо ти сам не вівця — для тебе це має різницю. Як мінімум тому, що ти вже і так тут.

І навіщо тоді взагалі потрібна держава Україна, навіщо життя свої віддавати за неї?

Чесно, саме за неї — може і не варто. Але за цивілізаційний вибір — варто. Наразі наша сторона — на правильному боці, надіюся так буде і надалі. Але — нічого особистого.
avatar
Була б достатня увага до історії, чи ні — в середньому звичайному жителю того ж Донбасу абсолютно не має жодної різниці. Люди в основному завжди були, є і будуть тупими вівцями, яких можна заманити як не казочкою так безкоштовною гречкою. Ви що, справді думаєте, що там хтось боровся за «Русский мир»? Так, було трохи ідейних ідіотів, а в більшості просто хотіли більше грошей, вищі пенсії і всякої халяви надурняк. От і все.

Розвивати треба економіку і створювати середній клас. От і все рішення. Тобто людей, які є фінінсово незалежними і мають достатньо вільного часу на цікавлення тою ж історією. Тоді буде і попит і робота для гуманітаріїв. Але до цього необхідно закласти економічну базу. Саме тому у бідній країні технічні спеціальності важливіші, не доросли ми ще.
avatar
Звісно не можна ображати. Це — неетично і треба бути вище цього.

З іншого боку треба дивитися правді в очі. Цінність гуманітаріїв завищена і так чи інакше треба розділяти науку і «науку». Так, звісно, вони потрібні, не в такій, звісно, абсурдній ситуації, яка наведена (там просто змагання пропаганд, об'єктивна історична істина цікавитиме лише малий відсоток населення), а просто для гармонізації суспільства. Тобто, без них можна прожити, але з ними приємніше, я б так сказав.

А рішення одне — переглянути систему освіти, відбору і квот на фінансування. Так щоб на гуманітарні спеціальності йшли люди, яким це дуже цікаво і яких би жорстоко відсіювали. В результаті маємо невеликий і якісний випуск. Коротше кажучи, відсіяти всіх тих, хто пішов туди, бо не посилив нічого іншого. От тоді буде і повага і розуміння навіщо це все треба. А поки, в середньому — ситуація дуже і дуже прикра.
avatar
ну не така вже й нова фішка, я ще років 7-8 назад таке бачив у тролейбусах. Але приємного, звісно, мало.
avatar
<irony>воно логує натиснуті клавіші, пише в куку, а потім при 2му відкритті зливає, щоб не помітили. От як! Тут точно АНБ замішано.</irony>
Останній раз відредаговано
avatar
Хотів поскаржится на isleaked.com/password.html, а потім глянув. Тонко)))
Останній раз відредаговано
avatar
ну, на польський гурт можна і без звуку дивитися)))
avatar
теж вірно, але патріотизм це більш комплексне поняття, яке має як раціональну так і ірраціональну складові, принаймні таке моє бачення.
avatar
Воно звичайно приємно, але як на мене, патріотизм має бути усвідомленим, а не на рівні виховання. Треба не любити і поважати сою країну бо так прийнято, а тому що ти розумієш, що це твоя країна, тебе щось з нею зв'язує, є конкретні речі для гордості, тощо.
avatar


Не втримався
avatar
Нажаль, я впевнений, що обдурити всеодно можливо якось, за логіном, наприклад, показувати іншу рекламу.
avatar
а за флеш-рекламу у попапах на -2 сторінки назад треба.
avatar
не було бонбонів?
avatar
Ну вчора же, лише янукович не підписав. До речі, можливо, що закон був зроблений спеціально, щоб його не підписали, покричали і пропустили інші закони без шуму і пилу. Але це домисли, звісно.
avatar
І як вони будуть фіксувати нетекстову інформацію (аудіо/відео) на скріншоті. Як трактувати вбудовані комментарі в iframe (vk,fb,disqus...) і взагалі комментарі, які можна додати беспосередньо перед зняттям скріна. Питань куча. А взагалі нотаріус не є достатнім спеціалістом для верифікації факту. Коротше, все як завжди, закон як дишло.
avatar
Маючи «правильного» нотаріуса та фаєрбаг, можна робити чудеса.
avatar
Треба робити розподілену систему бану нотаріусів
avatar
Бруківку можна по-різному класти. Нормально покладена бруківка досить таки непогано служить. Інше діло, що за останні пару років, поперекладали її абияк, вона і просіла. Звідси й усі ями, вібрація, розбита підвіска і таке інше. Ви що, справді думаєте, що авфальтове покриття, було б краще. Так, перші 1-2 роки безумовно, а далі все б стало гірше і фіг би хто ті вулиці потім би латав, ямковий максимум. А скоріше всього би розрили й залишили років так на 2. Подивіться на вул. Богдана Хмельницького, пров. Ентузіастів, вул. Воробкевича та й взагалі весь не-центр. Отоді-то асфальт не буде здаватися таким вже хорошим рішенням)))
avatar
Все тлен