Максим Татарченко
Рейтинг
+36.95
Сила
205.59

Максим Татарченко

m-tatarchenko

avatar
Головне не закинути активність, і, якщо навіть не писати дописів, то реагувати на дописи інших, адже без інтерактиву блог — не блог.
avatar
Така реклама працює. Рекламники не просто так знімають, за цим стоять багато маркетологічних, психологічних та інших досліджень, що довели максимальну ефективність. Так вже побудована людина та її інстинкти, що сексуальний підтекст завжди сприймався і буде сприйматися з підвищенним пріорітетом. Зрештою, людина — звичайна гола мавпа, щоб хто не казав. І не зміниться людина, й інстинкти в неї залишаться ті самі, а тому й реклама у всі часи буде про те саме.
avatar
Щоб викликати у середньостатистичної жінки заздрість, очевидно же. Далі працює банальний карго-культ — нав'язується аналогія між товаром і фізичним станом моделі: купиш товар — і все буде так само.
avatar
В реальному житті шкільні домашні завдання при нинішньому підході до освіти — абсолютно контрпродуктивна справа. Адже їх виконують для оцінки, а не задля знань чи із цікавості. Я в школі широко користувався ГДЗ,і не тому, що в мене не виходило по-іншому, а просто тому, що чесне виконання беззмістовне й нераціональне. При цьому я всі контрольні та іспити здавав сам, на уроках був активний, імпровізував та цілком сприйняв матеріал, успішно приймав участь в олімпіадах різних рівнів з різних предметів.

В результаті я маю чесну золоту медаль, червоний диплом магістра, пишу дисертацію, а у професійному плані не бачу ніяких недоліків.

Чи вилізла мені списана домашка хоч раз боком? Жодного разу.

Треба не з ГДЗ боротися, а домашню роботу робити цікавою. Щоб учні не просто вирішували шаблонні приклади та писали зі стелі дибільні твори «Символічний зміст корови у творах Івана Франка», а робили індивідуальні завдання. Як цього добитися? Без поняття. Я програміст, мене цьому не вчили, а от педагоги мають цим займатися, якщо не дурно стільці в університетах псували.
avatar
було б чудово мати змогу користувачам редагувати/видаляти власні коментарі.
avatar
О, а я і не бачив цю статтю. Так би лиш відкоментував, а не робив окрему. Щось всі аж подуріли з тими землетрусами. Кожен раз пояснюєш — і кожен раз знову розводять паніку.

Коротше, є хороший сайт www.infp.ro — там є карта всіх поштовхів і графіки вранчевського сейсмографа. Якщо вам кажуть «там-то стався землетрус і йде до нас», то по-перше це — нісенітниця в принципі, а по-друге просто для власного заспокоєння гляньте мапу. І майте на увазі те, що хоч в новинах і кажуть про це, як рідку подію, сейсмоактивні зони трясе постійно й нічого такого тут нема.
avatar
то просто взагалі роздувають шуму багато з нічого
avatar
От тому я принципово їзжу на верхніх полицях.
avatar
А ви не допускаєте, що висновки не влаштовували якістю?
avatar
щодо останнього експерименту, я так розумію, це одиничний результат. Цілком можливо, що мавпи стали мити фрукти просто так, співпадіння. Необхідна доведена повторюваність факту, щоб щось казати.
avatar
ну, я до вашої новини з іронією і ставлюся))
avatar
ну і те, що видається все за суперінновацію. А потім дивишся, а в новинах кажуть, що держава дотації дала, гранти… Ніби і розвиток є, і «науку» підтримують. А потім проект тихо пропадає.

А давайте вигадаємо ще вайфай, лиш свій. А вже ж є — ну і що?
avatar
Аналоги цього вже досить давно. Щось воно якось «нанобізнесом» попахує, якщо ви розумієте про що я.

www.utro.ru/articles/2003/07/28/217706.shtml — 2003 рік
benton.org/node/3360 — 2006 рік
avatar
варто додати, що пасажирська надзвукова авіація знята з виробництва через 2 основні причини: надмірне споживання дорогого палива і сумнівну безпеку і заміни немає, бо нема попиту. Взагалі зараз мало усякого робиться і через те, що сучасні вимоги до безпеки в рази більш суворі, ніж у 50-і — 60-і роки, приміром космічну програму з тією мірою ризику і небезпеки, які були тоді, зараз би не те що робили, а навіть проектувати не стали.
avatar
тут Інтернет як такий мало вплинув, просто прогрес пішов трохи не тим шляхом, і я згоден, що не найкращим. Інтерент — це побічний продукт цього хибного прогресу, а не причина. Пішов би прогрес по-іншому, мережа все одно з'явилася би, лиш виглядала би по-іншому. Все визначає контент, а творять його живі люди і в них уся проблема, в суспільстві. Воно хоче хліба і видовищ, а не прогресу, завжди хотіло і буде хотіти.

І накінець ось в тему цитата(перевірити не маю часу, так що може і не цитата) Рея Бредбері.
«People are idiots. They made a lot of stupid things: costumes for dogs, marketing managers and stuff like the iPhone, getting nothing but a sour aftertaste. If we'd worked to develop science, explore the Moon, Mars and Venus… who knows what the world would have been like? Humanity would be able to travel through space, but it chose consuming instead — drinking beer and watching soap operas.»
avatar
А Вам не здається, що проблема не в Інтернеті, а у людях? Що проблема у тому, що альтернативне дозвілля нема як і де організувати? Що люди в Інтернеті не деградують, а часто просто по-чесному проявляють той свій бруд, який був завжди, а у реальному житті приховувався?

Можливо краще подумати над там, як зробити так, щоб діти ДОБРОВІЛЬНО займалися спортом, ходили в гуртки і тд.

Тотальне, вибачте за вираз, «задротство» каже про погане реальне суспільство, а не зле та підступне віртуальне.
avatar
Я просто називаю речі своїми назвами. Це — опис негативних сторін без альтернативної точки зору
avatar
Звісно все не ідеально. Але ви так кажете, ніби в інтернеті крім порнухи і таймкіллерів різного роду нічого нема.
avatar
Якщо б тут прославляли якусь соцмережу чи гру так само категорично, я б теж написав, що однобоко.
avatar
Обережно, містить ненормативну лексику.